Valga Public

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tere Tulemast serveri foorumise.


2 posters

    "*MwB* Laivi Tuvaheˇ" [Ei tee oma tööd korrektselt]

    avatar
    DevlGod


    Postituste arv : 2
    Join date : 25/10/2015

    "*MwB* Laivi Tuvaheˇ" [Ei tee oma tööd korrektselt] Empty "*MwB* Laivi Tuvaheˇ" [Ei tee oma tööd korrektselt]

    Postitamine by DevlGod Püh Okt 25, 2015 5:52 pm

    Korrahoidja nimi: *MwB* Laivi Tuvahe

    Report'eri nimi: DevlGod

    Miks report'in: Report'in korrahoidjat selle pärast, et ei oska oma tööd teha. Nimelt, Serveris oli 3 kooderit [Nimed all]

    kuna ise olen kogenenud mängjad ja tunnen wh ja aimi'd ära [5a kogemusi], siis ütlesin MwB* Laivi Tuvahe'le, et speci üht mängjat, kes jäi algul mulle ja "Haters gonna hate" silma, siis vahetus map, uues mapis ütlesime, et speci teda, ta ei reakeerind sellele, et minna specki ja vaadata lähemalt kas ta on või ei ole. Mängis edasi, siis mulle jäi juba järgmine silma kellel sihik tõmbles ja lasi deagle'ga kahele mängjale headi [umb 30 m oli vahet ja ainult 2he kuuliga]
    ja viimane player lihtsalt vahtis seinu ette ja teadis kus kõik on...

    LOODAN VÄGA ET MIDAGI TEHAKSE KA!!!

    Server mapid: aim_crazyjump ja cs_1337_assault

    Mängjad kes koodisid: SAH4RSHOW, I am Bjerge ja dfsf

    Mängjate koodid: SAH4RSHOW [wallhack- speckis seinu] I am Bjerge [aim- sihiku tõmblemise ja 2he hs arvamusel] ja dfsf [wallhack- speckis seinu]


    BY: "*MwB* Laivi Tuvaheˇ" [Ei tee oma tööd korrektselt] 128168_O
    *MwB* Laivi Tuvahe
    *MwB* Laivi Tuvahe


    Postituste arv : 19
    Join date : 13/09/2015
    Age : 22
    Asukoht : Tartu

    "*MwB* Laivi Tuvaheˇ" [Ei tee oma tööd korrektselt] Empty Re: "*MwB* Laivi Tuvaheˇ" [Ei tee oma tööd korrektselt]

    Postitamine by *MwB* Laivi Tuvahe Püh Okt 25, 2015 6:02 pm

    Korrahoidja ei pea minema speci momentaalselt. Ma ootasin 2 roundi ning läksin specci. 3 kooderit ei näinud. 1 oli neist 3st ,,kooderist'' päriselt kood ning ta sai bannitud. Samuti kui keegi laseb 2 killi deagliga järjest pähe ei tee teda kohe kooderiks. Palun speci inimesi ennem ise ja kui oled kindel et kood siis küsi adminit. Ei näinud ma et keegi teine oleks öelnud et ta kood.
    avatar
    DevlGod


    Postituste arv : 2
    Join date : 25/10/2015

    "*MwB* Laivi Tuvaheˇ" [Ei tee oma tööd korrektselt] Empty Re: "*MwB* Laivi Tuvaheˇ" [Ei tee oma tööd korrektselt]

    Postitamine by DevlGod Püh Okt 25, 2015 6:14 pm

    Aa, nii, et sa väidad, et serveris polnud 3lme kooderit?
    Kui kutsuks "Haters gonna hate" siis ta ütleks sama mis mina!
    *MwB* Laivi Tuvahe
    *MwB* Laivi Tuvahe


    Postituste arv : 19
    Join date : 13/09/2015
    Age : 22
    Asukoht : Tartu

    "*MwB* Laivi Tuvaheˇ" [Ei tee oma tööd korrektselt] Empty Re: "*MwB* Laivi Tuvaheˇ" [Ei tee oma tööd korrektselt]

    Postitamine by *MwB* Laivi Tuvahe Püh Okt 25, 2015 10:26 pm

    Jään oma arvamusele ja kui sul ei ole demo nende kohta siis ei saa bannida ka. Sorry kui see sind ei rahulda.

    Sponsored content


    "*MwB* Laivi Tuvaheˇ" [Ei tee oma tööd korrektselt] Empty Re: "*MwB* Laivi Tuvaheˇ" [Ei tee oma tööd korrektselt]

    Postitamine by Sponsored content


      Püh Mai 19, 2024 10:56 pm