Valga Public

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tere Tulemast serveri foorumise.


4 posters

    B'a'ssu=D freebannib

    S3gumasin
    S3gumasin


    Postituste arv : 12
    Join date : 18/02/2016
    Age : 23
    Asukoht : Valga

     B'a'ssu=D freebannib Empty B'a'ssu=D freebannib

    Postitamine by S3gumasin Kolm Juun 08, 2016 11:32 pm

    pmst oli siis selline v2rk et de_inferno j2lle peal ja oli juba p2ris kaua m2ngitud ka ja tegin vote kas uut mapi, ning tulemus oli jah, siis tegin galileo vote ja boom ban.
    [AMXBans] ===============================================
    [AMXBans] Sa oled siit serverist banitud admin B ' a ' ssu=D.
    [AMXBans] Su ban aega jaanud 4 minutes and 54 seconds .
    [AMXBans] Banitud kasutaja : S3gumasin
    [AMXBans] P hjus : ' Enneaegne vote '
    [AMXBans] Lisa sellest viimasest m ngust demo/3 pilti foorumi http :
    [AMXBans] Sinu SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 216597576 '
    [AMXBans] Sinu IP : ' 212.107.58.52 '
    [AMXBans] =======================================
    reegli 2.4 kohaselt pidi map kestma v2hemalt 15 minutit ja nii see oligi. kui sain peale viit minutit sisse siis bannisin ta sest ta oli mulle ja ka teistele varem freebanne pannud

    'B'a'ssu=D' Banitud '5 days, 16 hours, 3 minutes and 16 seconds'.
    Phjus: 'freeban'
    Admin: S3gumasin

    siis ta tuli mingi imega sisse (ipresa v6ibolla) ja lykkas mulle uue banni.
    [AMXBans] ===============================================
    [AMXBans] Admin kes sind banis: B'a'ssu=D
    [AMXBans] Lisa sellest viimasest mängust demo/3 pilti foorumi https://valgapublic.forum.co.ee/
    [AMXBans] Põhjus: 'Freeban'
    [AMXBans] Ban aeg: '1 day'
    [AMXBans] Sinu SteamID: 'STEAM_0:0:216597576'
    [AMXBans] Sinu IP: '83.191.169.75'
    [AMXBans] ========================================

    mul pole s6nu lic seega ma kasutan l6petuseks seda emokooni scratch
    avatar
    huumor


    Postituste arv : 39
    Join date : 02/03/2016

     B'a'ssu=D freebannib Empty Re: B'a'ssu=D freebannib

    Postitamine by huumor Kolm Juun 08, 2016 11:44 pm

    Uhmm, Demo pole, siinkohal oleks pidand ka esimesest banist demo alles hoidma. Sind ennegi näinud lambist gali tegemas. Kasuta rtv-d. Asjad ei käi nii, et tuled serverisse ja map ei sobi ja go vote, osad inimesed panevad lambist vastuse kuna round käsil.
    Sina ei oleks teda tohtinud nkn bannida. Sama kehtib ka bassu kohta pärast. Freebani vastus ei ole freeban, vaid sa tuled foorumisse ja paned siia demo üles.
    Järgmine asi, ta pani sulle 5 min ban ja sa lükkad talle üle 5 päeva?
    Kolmas asi, sa isegi ei oodanud oma 5 min ära vaid tegid kohe ipresa ja tulid sisse, tõestuseks su enda postitus kuna sa ütlesid et said kohe uuesti bani, aga su banides on erinevad IP-d

    Muutuv ip ei muutu lambist 5 minutiga vaid ainult siis kui ruuterile on resa tehtud. Või siis mingi programmiga, iseenesest ta muutub ainult ruuteri resaga.

    Sina oled kogu selles loos rohkem bani väärt.
    Bassu oleks võinud teisiti oma bani lahendada, peaks mingi hoiatuse lükkama.
    S3gumasin
    S3gumasin


    Postituste arv : 12
    Join date : 18/02/2016
    Age : 23
    Asukoht : Valga

     B'a'ssu=D freebannib Empty Re: B'a'ssu=D freebannib

    Postitamine by S3gumasin Kolm Juun 08, 2016 11:58 pm

    huumor kirjutas:Uhmm, Demo pole, siinkohal oleks pidand ka esimesest banist demo alles hoidma. Sind ennegi näinud lambist gali tegemas. Kasuta rtv-d. Asjad ei käi nii, et tuled serverisse ja map ei sobi ja go vote, osad inimesed panevad lambist vastuse kuna round käsil.
    Sina ei oleks teda tohtinud nkn bannida. Sama kehtib ka bassu kohta pärast. Freebani vastus ei  ole freeban, vaid sa tuled foorumisse ja paned siia demo üles.
    Järgmine asi, ta pani sulle 5 min ban ja sa lükkad talle üle 5 päeva?
    Kolmas asi, sa isegi ei oodanud oma 5 min ära vaid tegid kohe ipresa ja tulid sisse, tõestuseks su enda postitus kuna sa ütlesid et said kohe uuesti bani, aga su banides on erinevad IP-d

    Muutuv ip ei muutu lambist 5 minutiga vaid ainult siis kui ruuterile on resa tehtud. Või siis mingi programmiga, iseenesest ta muutub ainult ruuteri resaga.

    Sina oled kogu selles loos rohkem bani väärt.
    Bassu oleks võinud teisiti oma bani lahendada, peaks mingi hoiatuse lükkama.

    kuule kuule kuule esiteks paljud tahtsid uut mapi 3 rtv'd oli puudu, teiseks ma üritasin teha ipresa aga enam see mul ei õnnestu ja ma ootasin enda 5 min ilusti ära erinevalt temast kes tuli 30 seki pärast tagasi, kolmandaks mai viitsi siia foorumisse kõike üles panna te niikuinii usute mind, ja neljandaks ma olen vaid ükskord lampi gali vote teinud. rendeer
    avatar
    Legomees


    Postituste arv : 15
    Join date : 16/04/2016

     B'a'ssu=D freebannib Empty Re: B'a'ssu=D freebannib

    Postitamine by Legomees Reede Juun 10, 2016 6:14 pm

    Antud juhtumit pealt ei näinud aga Bassu (ehk endine LUK) tõesti teeb palju free banne. Isegi talt 2-3 tükki saanud.
    Esimesena meenub see, et bannisin mingi wh kord ära aga kuna tegu oli Bassu sõbraga siis järgnes sellele muidugi see, et mina sain 1 day ban freebani eest ja sõbrale tegi koheselt unban.
    avatar
    aimb0t


    Postituste arv : 17
    Join date : 01/03/2016

     B'a'ssu=D freebannib Empty Re: B'a'ssu=D freebannib

    Postitamine by aimb0t Teis Juun 14, 2016 10:39 am

    Mulle vist Very Happy

    Sponsored content


     B'a'ssu=D freebannib Empty Re: B'a'ssu=D freebannib

    Postitamine by Sponsored content


      Esm Apr 29, 2024 3:15 am