Valga Public

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tere Tulemast serveri foorumise.


2 posters

    El Cristo aka Hugu

    avatar
    huumor


    Postituste arv : 39
    Join date : 02/03/2016

    El Cristo aka Hugu Empty El Cristo aka Hugu

    Postitamine by huumor Nelj Mai 12, 2016 9:09 pm

    See vennike siis möliseb freekickib ja freebanib. Pärast seda kui aru pärisin miks banned, tegi lambist destroy.
    Õigused ära võtta

    demo
    http://www.upload.ee/files/5801010/hugu.dem.html

    Kui dexal ei näe seda niipea, siis mõni korrahoidja võiks asja enda kätte võtta.
    DORREY
    DORREY


    Postituste arv : 29
    Join date : 21/01/2016
    Asukoht : Tartu/Jõgeva

    El Cristo aka Hugu Empty Re: El Cristo aka Hugu

    Postitamine by DORREY Reede Mai 13, 2016 3:34 pm

    Vaatasin demo üle.
    Selle, keda ta bannis, teda oleks võinud tõesti /mute-da, kui talle ei sobinud see, mis mikrofonist tuli või kui tõesti tundus häiriv, siis oleks võinud teha vote.

    See destroy oli üle mõistuse. Arutame juhtkonnaga, milline on karistus.
    avatar
    huumor


    Postituste arv : 39
    Join date : 02/03/2016

    El Cristo aka Hugu Empty Re: El Cristo aka Hugu

    Postitamine by huumor Laup Mai 14, 2016 1:49 pm

    Natuke täpsustaks seda olukorda veel. Alguse sai kõik sellest, et Sander käis vahepeal noniga koodimas. Demo siis ka üles ei pannud, vaid tegi kohe ipresa. Ja no ma saan ju aru kui vend koodib, pluss ükski vend, kelle olen baninud, pole siia demo postitama tulnud. go figure eh?
    Siis ma ei lasknud teda tükk aega sisse ja Hugu ehk El Cristo nõudis, et ta saaks ise Sandri nime all mängida ehk siis admin olla. Alguses ma ei lasknud seda tal, sest ma leidsin, et see ei sobi ja ma siis kickisin teda niikaua kuni nime vahetas.
    Lõpuks oli siiski savi, peaasi et Sander ise oma nimega ei mängiks. Kuigi ilmselt muutsid profiilipilte ja ikka mängis Sander.
    Selle teema pärast ilmselt ta vihaseks saigi ja tegi algul ka freekicke aga neid demosid lihtsalt kohe ei pannud üles.
    Hiljem kui korrahoidjana sisse läksin, ilma midagi ütlemata, hakkas kohe seal jälle mölisema ja seda nägi ka Del.Sound pealt.
    Ma ise kohe ei hakanud immuadminit banima oma esimesel korrahoidja minutil, aga kaua ma sellel asjal niimoodi kesta ka ei lase.

    Lisaks toon siia ära et vana nimega Sander on nüüd, admin "n0body" vms, täpset kirjapilti ei ole meeles. Jagab väga lahkelt Destroysid ilma absoluutse põhjuseta, mängija tondu sai ja ilmselt keegi veel. Seda teab toetada samamoodi Del.Sound ja tondu ise ka, kuigi tal foorumis vist kasutajat ei ole.

    Et miks ma seda juttu siin räägin on tegelikult see, et kui keegi nendest asjapulkadest minu poolt bani saab, siis demo on tõestuseks!! mitte, et keegi teeb ipresa ja siis läheb dexalile halama et huumor loll ja paha. Pangu demo siia, on kõik lihtne.

    Tänud tähelepanu eest.
    DORREY
    DORREY


    Postituste arv : 29
    Join date : 21/01/2016
    Asukoht : Tartu/Jõgeva

    El Cristo aka Hugu Empty Re: El Cristo aka Hugu

    Postitamine by DORREY Püh Mai 15, 2016 6:13 pm

    El Cristol õigused maha võetud, jätsime ainult VIP õigused.

    Sponsored content


    El Cristo aka Hugu Empty Re: El Cristo aka Hugu

    Postitamine by Sponsored content


      Teis Mai 14, 2024 10:00 pm