Valga Public

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tere Tulemast serveri foorumise.


4 posters

    Adminite Kaebus

    avatar
    Pr0Kill3r


    Postituste arv : 1
    Join date : 25/03/2016

    Adminite Kaebus Empty Adminite Kaebus

    Postitamine by Pr0Kill3r Reede Märts 25, 2016 12:35 pm

    Tere, mina olen Pr0Kill3r...
    Nimelt täna Valga publicus oli wh nimega Liisi<3 #Reality... Mämg lõppes, hakkas uus mäng, ütlesin, et banni ta.. ta ytles
    mulle, et võibolla enam tal pole siin mapis wh.. Mapis oli 3 adminit: Pazd, Raix ja IT, kuid keegi teda ei banninud. Kas te
    võtaksite midagi ette nende Adminitega?
    Ilusat päeva- HARCYON * Pr0Kill3r
    avatar
    Külaline
    Külaline


    Adminite Kaebus Empty Re: Adminite Kaebus

    Postitamine by Külaline Reede Märts 25, 2016 3:27 pm

    Hahahahahha naljatilk
    DORREY
    DORREY


    Postituste arv : 29
    Join date : 21/01/2016
    Asukoht : Tartu/Jõgeva

    Adminite Kaebus Empty Re: Adminite Kaebus

    Postitamine by DORREY Reede Märts 25, 2016 4:17 pm

    Kaebus võib olla õigustatud, kuna eelnevalt olen mina ühel korral Liisile banni pannud, kuna lasi nähtavalt koodi. Siis kui mina sees olen olnud, siis tal koodi peal ei ole olnud, aeg-ajalt siiski viskan pilgu peale, kuna eelnevalt vahele jäänud.
    Rare Skillzz
    Rare Skillzz


    Postituste arv : 33
    Join date : 04/03/2016
    Age : 26
    Asukoht : Estonia, Järvamaa, Koeru

    Adminite Kaebus Empty Re: Adminite Kaebus

    Postitamine by Rare Skillzz Esm Märts 28, 2016 6:12 pm

    Ega kui on omad isikud sees kes on nt: Immu, admin ss on neil suva mis keegi teeb, aga kui keegi teine on vähe rohkemate ja suuremate oskustega kes oskab vähemalt lasta ss kohe järgmine round on Banned. Kõik mängijad peavad olema võrdsed mitte ebaühtlased. Pazd, IT jms kes adminid on võiksid vähe rohkem ka ise reegleid rohkem järgida, ning rohkem speccida mängijaid, ning teha kindlaks kas mängija koodib v mitte.

    NB:"See ,et ma steami De[X]alile maha müüsin, ei tähenda kohe ,et nonniga tuleb suvalt sisse ja hakkan koodima, steamiga on natuke raskem lasta ja tajuda, kuna seal ei ole config ja rated täpselt paigas nagu nonniga on, aga nonsteamil on mul juba ammusest ajast ehk 3-4 aastat tagasi tehtud config, mis paistab nagu norecoil.
    avatar
    huumor


    Postituste arv : 39
    Join date : 02/03/2016

    Adminite Kaebus Empty Re: Adminite Kaebus

    Postitamine by huumor Teis Märts 29, 2016 1:10 am

    Rare Skillzz kirjutas:Ega kui on omad isikud sees kes on nt: Immu, admin ss on neil suva mis keegi teeb, aga kui keegi teine on vähe rohkemate ja suuremate oskustega kes oskab vähemalt lasta ss kohe järgmine round on Banned. Kõik mängijad peavad olema võrdsed mitte ebaühtlased. Pazd, IT jms kes adminid on võiksid vähe rohkem ka ise reegleid rohkem järgida, ning rohkem speccida mängijaid, ning teha kindlaks kas mängija koodib v mitte.

    NB:"See ,et ma steami De[X]alile maha müüsin, ei tähenda kohe ,et nonniga tuleb suvalt sisse ja hakkan koodima, steamiga on natuke raskem lasta ja tajuda, kuna seal ei ole config ja rated täpselt paigas nagu nonniga on, aga nonsteamil on mul juba ammusest ajast ehk 3-4 aastat tagasi tehtud config, mis paistab nagu norecoil.

    Sul ongi norecoil, sa oled selle scriptinud vb oma cfg sisse, kui reaalset koodi ei kasuta, aga see on siiski keelatud asi, labane ka lisaks.
    Rare Skillzz
    Rare Skillzz


    Postituste arv : 33
    Join date : 04/03/2016
    Age : 26
    Asukoht : Estonia, Järvamaa, Koeru

    Adminite Kaebus Empty Re: Adminite Kaebus

    Postitamine by Rare Skillzz Teis Märts 29, 2016 12:14 pm

    huumor kirjutas:
    Rare Skillzz kirjutas:Ega kui on omad isikud sees kes on nt: Immu, admin ss on neil suva mis keegi teeb, aga kui keegi teine on vähe rohkemate ja suuremate oskustega kes oskab vähemalt lasta ss kohe järgmine round on Banned. Kõik mängijad peavad olema võrdsed mitte ebaühtlased. Pazd, IT jms kes adminid on võiksid vähe rohkem ka ise reegleid rohkem järgida, ning rohkem speccida mängijaid, ning teha kindlaks kas mängija koodib v mitte.

    NB:"See ,et ma steami De[X]alile maha müüsin, ei tähenda kohe ,et nonniga tuleb suvalt sisse ja hakkan koodima, steamiga on natuke raskem lasta ja tajuda, kuna seal ei ole config ja rated täpselt paigas nagu nonniga on, aga nonsteamil on mul juba ammusest ajast ehk 3-4 aastat tagasi tehtud config, mis paistab nagu norecoil.

    Sul ongi norecoil, sa oled selle scriptinud vb oma cfg sisse, kui reaalset koodi ei kasuta, aga see on siiski keelatud asi, labane ka lisaks.

    Ma ei hakka oma mainet siin maha tegema aga jah ma scriptisin selle 3-4 aastat tagasi, aga see ei aita mul paremini mängijaid maha lasta jms, kõik oleneb su ise enda oskustest, mina tavaliselt tõmban hiirt ka vaikselt alla ss tundub ,et oleks norecoil, youtubes on samasuguseid õpetusi.
    DORREY
    DORREY


    Postituste arv : 29
    Join date : 21/01/2016
    Asukoht : Tartu/Jõgeva

    Adminite Kaebus Empty Re: Adminite Kaebus

    Postitamine by DORREY Teis Märts 29, 2016 2:57 pm

    Nii palju, kui mina Rare-i mängimas näinud olen, siis küll midagi kahtlast näinud ei ole. See laskmine tuleb kogemustest siiski ja Rare vana mängur.

    Sponsored content


    Adminite Kaebus Empty Re: Adminite Kaebus

    Postitamine by Sponsored content


      Nelj Mai 16, 2024 9:35 am