Valga Public

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tere Tulemast serveri foorumise.


    Kuna ilmselgelt keegi kunagi chattis pole siis copyn siia mis mul tna toimunu kohta öelda oli

    avatar
    -#Lazarus


    Postituste arv : 4
    Join date : 09/02/2016

    Kuna ilmselgelt keegi kunagi chattis pole siis copyn siia mis mul tna toimunu kohta öelda oli  Empty Kuna ilmselgelt keegi kunagi chattis pole siis copyn siia mis mul tna toimunu kohta öelda oli

    Postitamine by -#Lazarus Kolm Märts 23, 2016 6:21 pm

    -#Lazarus joined the chat on Kolm Märts 23, 2016 6:03 pm
    [18:14:48]
    -#Lazarus :
    keegi kellel aju töökorras ja omab õigusid tulge sisse ja specige neid jobisid
    [18:14:56]
    -#Lazarus :
    IT sina mitte sul pole grammigi aju
    [18:17:23]
    -#Lazarus :
    Tra tehke oma server korda ja vaadake kh neid uroode kellel admin on ostetud iga teine lambine kooder või licalt kutsub hunniku sõpru koodima
    [18:17:50]
    -#Lazarus :
    hetkel üle poole serveri koodereid täis ja need adminid kes sees on käind ei oska mitte midagi teha või licalt eiravad
    [18:18:36]
    -#Lazarus :
    tanel või dex teie server otsige norme admine või korrapidajaid mitte vaba olekus olevat Deli kes korrapidaja aind selle nime prst
    [18:18:55]
    -#Lazarus :
    kes ka ei taju specida vaid ns istub servus ja laseb kooderitel ringi joosta
    [18:19:12]
    -#Lazarus :
    nii nagu ei olnud selle serv boostil kasu kui aind aju hälvega inimesi sisse toob
    Teade :  
    Send
    BIUSA
    Emoticons?


    Viimati muutis seda -#Lazarus (Kolm Märts 23, 2016 6:23 pm). Kokku muudetud 2 korda (Muutmise põhjus : ...)
    avatar
    Külaline
    Külaline


    Kuna ilmselgelt keegi kunagi chattis pole siis copyn siia mis mul tna toimunu kohta öelda oli  Empty Re: Kuna ilmselgelt keegi kunagi chattis pole siis copyn siia mis mul tna toimunu kohta öelda oli

    Postitamine by Külaline Nelj Märts 24, 2016 12:51 am

    Ma olen Pärnus. Ilma minuta see server polegi server.

      Püh Mai 19, 2024 9:27 am