Valga Public

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tere Tulemast serveri foorumise.


2 posters

    Sooviksin Korrahoidjaks :=) Reserved.

    avatar
    Reserved


    Postituste arv : 3
    Join date : 06/03/2016

    Sooviksin Korrahoidjaks :=) Reserved. Empty Sooviksin Korrahoidjaks :=) Reserved.

    Postitamine by Reserved Püh Märts 06, 2016 9:47 pm

    . Nimi: Richard
    2. Vanus:18
    3. CS'i Nickname:[BadKarma] R3se[R]veD
    4. Eelnevad nickname'd: R3se[R]veD..
    5. Varasemad kogemused admini/korrapidaja valdkonnas?: Olen olnud admin Smile
    6. Aktiivsus?: Olen väga aktiivne ja saan kiiresti aru kas inimene koodib jne,oskan kasutada õieti amx_modmenud.
    7. Mis ajast mängid meie serveris(-des)?: Umbes aasta ja pool
    9. Miks meie meeskond peaks sind soovima endahulka?: Olen väga aktiivne,abivalmis,ning oskan aidata inimesi ja saan väga kiiresti aru kes koodib jne, oskan ka kasutada õieti amx_modmenud

    Loodan et kõik on õieti tehtud ja olete mulle valmis Korrahoidja anda
    Ettetänades: Rihcard. Smile
    DeXaL
    DeXaL
    Admin


    Postituste arv : 110
    Join date : 25/12/2013
    Age : 31
    Asukoht : EST-FIN

    Sooviksin Korrahoidjaks :=) Reserved. Empty Re: Sooviksin Korrahoidjaks :=) Reserved.

    Postitamine by DeXaL Püh Märts 06, 2016 10:48 pm

    1. korrahoidja ei tohi olla kuskil klannis peale servu klanni...
    2. kas oled tõesti abi valmis? sest minu korrahoidjad peavad olema viisakad ma ei taha lugeda igasugust pu*si nax*j...
    3. aktiivsus on nädalaga 50h wot see on aktiivsus sinul on hetkel 1h ja 33 min -.-
    http://www.gametracker.com/server_info/94.23.29.129:27016/ vaata ise. kõike head.
    avatar
    Külaline
    Külaline


    Sooviksin Korrahoidjaks :=) Reserved. Empty Re: Sooviksin Korrahoidjaks :=) Reserved.

    Postitamine by Külaline Esm Märts 07, 2016 2:25 pm

    Sinu aktiivsuses ma ei ole kindel. Samuti esimeseks postituseks ja kohe korrahoidjaks ei ole hea mõte. Minu poolt vastu.

    Sponsored content


    Sooviksin Korrahoidjaks :=) Reserved. Empty Re: Sooviksin Korrahoidjaks :=) Reserved.

    Postitamine by Sponsored content


      Esm Mai 20, 2024 4:50 pm