Valga Public

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tere Tulemast serveri foorumise.


    Ostsid ranki aga ei saanud kätte? Siin on su abistav käsi!

    avatar
    Külaline
    Külaline


    Ostsid ranki aga ei saanud kätte? Siin on su abistav käsi! Empty Ostsid ranki aga ei saanud kätte? Siin on su abistav käsi!

    Postitamine by Külaline Reede Märts 04, 2016 9:22 am

    Tere taas, mina olen pazd ja mina olen seda teemat taas korrastamas, Sina, kes Sa seda vaatad peaksid seda kindlasti hoolikalt lugema, sest meie oleme tüdinenud nendest vanadest privaatsõnumitest ja võtsime kasutusele selle, et teie ise õpite ära parooli panemise läbi konsooli - see on nagu hammaste pesemine!
    /STEP 1/
    Esmalt, kui saad SMS'iga sõnumi tagasi siis kontrolli kõik tähed üle "O" võib olla "0". "I" võib olla "l". Lihtsalt proovi.

    /STEP 2/
    Kindlasti kirjuta KONSOOL'I setinfo _pw "parool", "parool" on see, mis sina enda SMS'iga vastu saad.

    /STEP 3/
    Unusta need tüütud privaatsõnumite saatmised ja mängi rahulikult Valga pubis edasi ja registeeri ka selle foorumiga. Pole ju raske?

    /STEP 4/
    Kui teil tekib mingisugune muu probleem nagu näiteks: olete tellinud VIP'i ja siis peale seda immu peale siis saatke PM Dexal'ile.

    Have a nice day guys, and stay hard! Wink

      Püh Mai 19, 2024 6:52 am