Valga Public

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tere Tulemast serveri foorumise.


3 posters

    [ Küsitlus ] Mida? korrahoidjaks, sest miks ka mitte?

    avatar
    Külaline
    Külaline


    [ Küsitlus ] Mida? korrahoidjaks, sest miks ka mitte? Empty [ Küsitlus ] Mida? korrahoidjaks, sest miks ka mitte?

    Postitamine by Külaline Kolm Veeb 24, 2016 5:26 pm

    Pealkiri ütleb juba kõik vajaliku


    Viimati muutis seda Mida? (Reede Veeb 26, 2016 8:58 am). Kokku muudetud 2 korda
    fajgjd
    fajgjd


    Postituste arv : 8
    Join date : 14/02/2016

    [ Küsitlus ] Mida? korrahoidjaks, sest miks ka mitte? Empty Re: [ Küsitlus ] Mida? korrahoidjaks, sest miks ka mitte?

    Postitamine by fajgjd Kolm Veeb 24, 2016 6:50 pm

    Ei, bannid kohe kui keegi läbi seina laseb.
    avatar
    Külaline
    Külaline


    [ Küsitlus ] Mida? korrahoidjaks, sest miks ka mitte? Empty Re: [ Küsitlus ] Mida? korrahoidjaks, sest miks ka mitte?

    Postitamine by Külaline Kolm Veeb 24, 2016 9:37 pm

    Ära kasuta WH'd, kui ei soovi banni saada Smile
    avatar
    [P]idor -|-


    Postituste arv : 4
    Join date : 03/02/2016

    [ Küsitlus ] Mida? korrahoidjaks, sest miks ka mitte? Empty Re: [ Küsitlus ] Mida? korrahoidjaks, sest miks ka mitte?

    Postitamine by [P]idor -|- Nelj Veeb 25, 2016 3:41 pm

    Minu poolt jah.
    avatar
    CooLio


    Postituste arv : 4
    Join date : 03/02/2016

    [ Küsitlus ] Mida? korrahoidjaks, sest miks ka mitte? Empty Re: [ Küsitlus ] Mida? korrahoidjaks, sest miks ka mitte?

    Postitamine by CooLio Nelj Veeb 25, 2016 6:00 pm

    teeme ära
    avatar
    Külaline
    Külaline


    [ Küsitlus ] Mida? korrahoidjaks, sest miks ka mitte? Empty Re: [ Küsitlus ] Mida? korrahoidjaks, sest miks ka mitte?

    Postitamine by Külaline Nelj Veeb 25, 2016 6:35 pm

    Meeldiv tagasiside.
    Kui nüüd tundub, et mul tasub seda teemat tõsisemalt võtta ning täidan ära siis ka vajaliku ankeedi.
    1. Nimeks mul siis Sander
    2. vanuseks 17 kogemuste rikast aastat
    3. Csnick on mul "Mida?"
    4. Ellnevad csnick'id, aga N0body, AIR ning veel mõned, mida ma ei mäleta.
    5. Eelnevalt olen olnud vägagi mitu korda Admin/Immu/Supervip relax serverites N0body nime all.
    6. Olen üpriski aktiivne mõnikord olen lausa mappides, mida ma ei talu (Dex pls eemalda AWP_India) ning vaatan, et keegi ei rikuks reegleid. Kuna käin tööl, siis saan olla tihedamini online, kui paljud õpilased.
    7. Hakkasin kasutama seda äärmiselt lõbusat serverit umbes kuu aega tagasi
    8. Usun, et sobiksin korrahoidjaks, kuna olen üpriski sõbralik, ning kuulan kõigi probleeme, mis on serveriga seotud.

    Sponsored content


    [ Küsitlus ] Mida? korrahoidjaks, sest miks ka mitte? Empty Re: [ Küsitlus ] Mida? korrahoidjaks, sest miks ka mitte?

    Postitamine by Sponsored content


      Teis Mai 14, 2024 12:55 am