Valga Public

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tere Tulemast serveri foorumise.


3 posters

    xXx(immuadmin) ja cs.unValG@ * fG.r(korrahoidja) ei oska omale usaldatud ülesandeid täita

    *MwB* Laivi Tuvahe
    *MwB* Laivi Tuvahe


    Postituste arv : 19
    Join date : 13/09/2015
    Age : 22
    Asukoht : Tartu

    xXx(immuadmin) ja cs.unValG@ * fG.r(korrahoidja) ei oska omale usaldatud ülesandeid täita Empty xXx(immuadmin) ja cs.unValG@ * fG.r(korrahoidja) ei oska omale usaldatud ülesandeid täita

    Postitamine by *MwB* Laivi Tuvahe Esm Jan 04, 2016 7:40 pm

    Probleemiks on et nendel inimestel on sügavalt suva reeglitest. Nad ei reageeri ropendamisele ega solvamisele ning kui neile sellekohta märkuse tegin tuli selline kommentaar: Ega see sul siin mingine lasteaed ei ole kasva suureks.
    Mina arvan et inimesed kes ei oska olla adminid või korrahoidja siis ei peaks nad esitama taotluse või sms'e saatma. Palun võtke nendega midagi ette. Aitäh.(Minuarvates pole nad reegleid lugenudki).


    Viimati muutis seda *MwB* Laivi Tuvahe (Teis Jan 05, 2016 1:18 pm). Kokku muudetud 1 kord
    avatar
    Külaline
    Külaline


    xXx(immuadmin) ja cs.unValG@ * fG.r(korrahoidja) ei oska omale usaldatud ülesandeid täita Empty Re: xXx(immuadmin) ja cs.unValG@ * fG.r(korrahoidja) ei oska omale usaldatud ülesandeid täita

    Postitamine by Külaline Esm Jan 04, 2016 9:21 pm

    Siin kohal kaitsen veits admine, et sa ise tuleb ülbitsema serverisse ja ootad et sa ei saa vastu roppusi ?
    Teiseks mis saaks siis kui iga ropp sõna võrduks ban või kickiga ? vastus on lihtne .. server oleks tühi lihtsalt. Kolmandaks palun vaata enda nime, sinu nimi vääriks minuarvates juba banni, väga ebaintelligente inimene oled, ja vbla ka alaarenenud, kuid siinkohal jätaks selle viimase lahtiseks, kuna mu kiri pole mõeldud kellegi solvamiseks, vaid õigluse jalule seadmiseks.
    *MwB* Laivi Tuvahe
    *MwB* Laivi Tuvahe


    Postituste arv : 19
    Join date : 13/09/2015
    Age : 22
    Asukoht : Tartu

    xXx(immuadmin) ja cs.unValG@ * fG.r(korrahoidja) ei oska omale usaldatud ülesandeid täita Empty Re: xXx(immuadmin) ja cs.unValG@ * fG.r(korrahoidja) ei oska omale usaldatud ülesandeid täita

    Postitamine by *MwB* Laivi Tuvahe Esm Jan 04, 2016 9:47 pm

    Ma sooviksin samuti teada mida ma ,,ülbitesin'' et nagu mis ma valesti ütlesin? Kas tavamängijal(Endisel korrahoidjal siin hetkel) keelatud tuletada inimestele reegleid meelde? Kui ikka inimesed ropendavad ja solvavad üksteist ja admineid see ei koti siis ei ole midagi teha. Ja ropud sõnad peaksid võrduma loogiliselt hoiatus, siis slay, siis kick ja siis ban. Kui inimesed ei saa aru et ropendamine keelatud reeglitega ja nad seda ei austa siis kahju kui server ,,tühjaks jääb''. Olen näinud vägapalju inimesi kes ei ropenda serveris ja suudavad rahulikult olla. Ja minu nimega seoses ei ole mu nimi kuskilt otsast ropp. Iga inimene vaatab seda nime oma rikutuse astmel aga tehniliselt asub mu nimes tühik Laivi ja Tuvahe vahel ja sel juhul on see inimese nimi. Kui te tühikut mujale paigutate pole minu probleem. Enne kui tuled oma jutuga et ma väga ebaintelligente siis too mulle palun paber et sa oled intelligentsem kui mina. Aitäh.
    {Soovitan sul reegleid lugeda enne kui tuled hüppama et iga ropu sõna eest ei tohi karistada(karistamise alla kuulub ka hoiatus)}
    fG.h
    fG.h


    Postituste arv : 6
    Join date : 05/01/2016
    Age : 31
    Asukoht : Tallinn / Valga

    xXx(immuadmin) ja cs.unValG@ * fG.r(korrahoidja) ei oska omale usaldatud ülesandeid täita Empty Re: xXx(immuadmin) ja cs.unValG@ * fG.r(korrahoidja) ei oska omale usaldatud ülesandeid täita

    Postitamine by fG.h Teis Jan 05, 2016 4:44 pm

    Kuule Laivi ma saan aru et sa üritad mega eeskujulik välja paista et uuesti korrahoidjaks saada aga noo kammoon kas tõesti nii...Very Happy
    Ja iga loll saab aru millest sa oled inspiratsiooni saanud oma nimele seega ei tasu siin hakata ennast õigustama...
    Katsu olla kuidagi...
    estxXx
    estxXx


    Postituste arv : 6
    Join date : 05/01/2016
    Age : 31
    Asukoht : Oisu

    xXx(immuadmin) ja cs.unValG@ * fG.r(korrahoidja) ei oska omale usaldatud ülesandeid täita Empty Re: xXx(immuadmin) ja cs.unValG@ * fG.r(korrahoidja) ei oska omale usaldatud ülesandeid täita

    Postitamine by estxXx Teis Jan 05, 2016 5:53 pm

    laivi tuvahe kui sul on probleeem siis anna teada xXx le v6i fbs (küsi )

      Teis Mai 14, 2024 2:50 pm