Valga Public

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tere Tulemast serveri foorumise.


5 posters

    Tiny tahab ka korrahoidja olla!!!!

    Poll

    Korrahoidjaks?

    [ 5 ]
    Tiny tahab ka korrahoidja olla!!!! Bar_left63%Tiny tahab ka korrahoidja olla!!!! Bar_right [63%] 
    [ 3 ]
    Tiny tahab ka korrahoidja olla!!!! Bar_left37%Tiny tahab ka korrahoidja olla!!!! Bar_right [37%] 

    Kokku Hääli: 8
    Tiny♥
    Tiny♥


    Postituste arv : 5
    Join date : 26/05/2016
    Age : 29
    Asukoht : Enamjaolt kodus tekiall

    Tiny tahab ka korrahoidja olla!!!! Empty Tiny tahab ka korrahoidja olla!!!!

    Postitamine by Tiny♥ Kolm Juun 08, 2016 12:03 am

    Korrapidaja taotluse ankeet:

    1. Nimi: Tene
    2. Vanus: 21
    3. CS'i Nickname: Tiny
    4. Eelnevad nickname'd: KiiShu, Kyrie.
    5. Varasemad kogemused admini/korrapidaja valdkonnas?: kz.ee korrahoidja, vip.ee korrahoidja, lambised immud ja jutud mujal
    6. Aktiivsus?: Lvl nolife
    7. Mis ajast mängid meie serveris(-tes*)?: Mingi aeg ikka, ei mäleta ma Very Happy
    8. Kindlasti lisa [ Küsitlus ]
    9. Miks meie meeskond peaks sind soovima endahulka?: Ma nii tore, tegelt ka cherry ei mul on kogemust ja aktiivsust ja kõike, ju ikka sobin. Kokku 9 aastat 1.6 lainel olnud, nüüd siis peale mitmeaastast eemalolekut uuesti huvi leidnud Very Happy
    A ja Hugo tahtis ka, et teda mainiksin siin, et tahab ka korrahoidjaks! Edu siis sulle! Smile
    10. SteamID / Nick: STEAM_0:0:44193057 / ✘Tiny ♥️

    elephant
    avatar
    Hugo.


    Postituste arv : 6
    Join date : 25/02/2016

    Tiny tahab ka korrahoidja olla!!!! Empty Re: Tiny tahab ka korrahoidja olla!!!!

    Postitamine by Hugo. Kolm Juun 08, 2016 12:08 am

    jh Tene on cool. oskab longjumpida ka. Very Happy

    +1
    avatar
    huumor


    Postituste arv : 39
    Join date : 02/03/2016

    Tiny tahab ka korrahoidja olla!!!! Empty Re: Tiny tahab ka korrahoidja olla!!!!

    Postitamine by huumor Kolm Juun 08, 2016 2:46 am

    Erapooletu hetkel, aga del.sound ja dorrey on kadunud viimasel ajal ja kedagi vaja juurde.
    Igasugused immud teevad trikke vahel. Varsti vastan siia uuesti.
    Kui hugot juba mainitud, siis see vend ilmselgelt ei saa korrahoidjaks, oli näha milline ta juba adminina oli.
    Tiny♥
    Tiny♥


    Postituste arv : 5
    Join date : 26/05/2016
    Age : 29
    Asukoht : Enamjaolt kodus tekiall

    Tiny tahab ka korrahoidja olla!!!! Empty Re: Tiny tahab ka korrahoidja olla!!!!

    Postitamine by Tiny♥ Kolm Juun 08, 2016 3:50 am

    huumor kirjutas:Erapooletu hetkel, aga del.sound ja dorrey on kadunud viimasel ajal ja kedagi vaja juurde.
    Igasugused immud teevad trikke vahel. Varsti vastan siia uuesti.
    Kui hugot juba mainitud, siis see vend ilmselgelt ei saa korrahoidjaks, oli näha milline ta juba adminina oli.

    Eks ikka teevad jah, see Hugo asi polnud ka tõsiselt mõeldud. Ma ikka oma teemas püsin Smile aga aitäh!


    Viimati muutis seda Tiny♥ (Kolm Juun 08, 2016 5:54 pm). Kokku muudetud 1 kord
    avatar
    Hugo.


    Postituste arv : 6
    Join date : 25/02/2016

    Tiny tahab ka korrahoidja olla!!!! Empty Re: Tiny tahab ka korrahoidja olla!!!!

    Postitamine by Hugo. Kolm Juun 08, 2016 5:32 pm

    milline ma adminina olin? ma ei ole kunagi admin valga serveris olnudki Smile
    avatar
    Tanel


    Postituste arv : 10
    Join date : 26/12/2015

    Tiny tahab ka korrahoidja olla!!!! Empty Re: Tiny tahab ka korrahoidja olla!!!!

    Postitamine by Tanel Kolm Juun 08, 2016 7:02 pm

    Huumor kui sa pole arusaanud siis see oli nicklame ja keegi tellis sms admini tollele nimele ja keeras hugole jama. Aga igatahes mina poolt Tiny korrakale Very Happy
    Tiny♥
    Tiny♥


    Postituste arv : 5
    Join date : 26/05/2016
    Age : 29
    Asukoht : Enamjaolt kodus tekiall

    Tiny tahab ka korrahoidja olla!!!! Empty Re: Tiny tahab ka korrahoidja olla!!!!

    Postitamine by Tiny♥ Nelj Juun 09, 2016 4:29 am

    Tanel kirjutas:Huumor kui sa pole arusaanud siis see oli nicklame ja keegi tellis sms admini tollele nimele ja keeras hugole jama. Aga igatahes mina poolt Tiny korrakale Very Happy

    Aitääh aitääh!! Cool Very Happy
    Luban, et ei pea pettuma!! Very Happy
    DeXaL
    DeXaL
    Admin


    Postituste arv : 110
    Join date : 25/12/2013
    Age : 31
    Asukoht : EST-FIN

    Tiny tahab ka korrahoidja olla!!!! Empty Re: Tiny tahab ka korrahoidja olla!!!!

    Postitamine by DeXaL Nelj Juun 09, 2016 10:28 am

    Ma olen ka poolt.
    Palju õnne!

    Sponsored content


    Tiny tahab ka korrahoidja olla!!!! Empty Re: Tiny tahab ka korrahoidja olla!!!!

    Postitamine by Sponsored content


      Reede Apr 26, 2024 5:39 pm