Valga Public

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tere Tulemast serveri foorumise.


2 posters

    IT freebannib ja keeldub specimast oma bestusid kes ilmselgelt koodivad

    avatar
    -#Lazarus


    Postituste arv : 4
    Join date : 09/02/2016

    IT  freebannib ja keeldub specimast oma bestusid kes ilmselgelt koodivad  Empty IT freebannib ja keeldub specimast oma bestusid kes ilmselgelt koodivad

    Postitamine by -#Lazarus Kolm Märts 23, 2016 6:00 pm

    tatt laseb oma sõpradel koodida ja kaitseb neid kuigi ilsmeslegt terve servu näeb kuidas tüübid specivad läbi seinte ja prefirevad lambine sms admin kellel tuleks silma peal hoida ja vahest isegi free bannib kui pikalt pinda käija et ta spec roniks ja speciks oma bestusid
    avatar
    Külaline
    Külaline


    IT  freebannib ja keeldub specimast oma bestusid kes ilmselgelt koodivad  Empty Re: IT freebannib ja keeldub specimast oma bestusid kes ilmselgelt koodivad

    Postitamine by Külaline Nelj Märts 24, 2016 12:52 am

    Ja thats why, I would need to be Korrahoidja.
    avatar
    ValgeVares


    Postituste arv : 5
    Join date : 21/03/2016
    Age : 36

    IT  freebannib ja keeldub specimast oma bestusid kes ilmselgelt koodivad  Empty Re: IT freebannib ja keeldub specimast oma bestusid kes ilmselgelt koodivad

    Postitamine by ValgeVares Nelj Märts 24, 2016 9:47 am

    Lazarus sul on ilmselgelt aju hälve küljes! Ma olen IT-ga pikalt koos pelanud ja ma tean kuidas ta oma kohustusi täidab ja kuidas ta mängib nii et jäta laimamine! OFC

    Sponsored content


    IT  freebannib ja keeldub specimast oma bestusid kes ilmselgelt koodivad  Empty Re: IT freebannib ja keeldub specimast oma bestusid kes ilmselgelt koodivad

    Postitamine by Sponsored content


      Laup Mai 04, 2024 2:07 pm