Valga Public

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tere Tulemast serveri foorumise.


5 posters

    aslak korrahoidjaks

    Poll

    küsitlus

    [ 4 ]
    aslak korrahoidjaks Bar_left50%aslak korrahoidjaks Bar_right [50%] 
    [ 4 ]
    aslak korrahoidjaks Bar_left50%aslak korrahoidjaks Bar_right [50%] 

    Kokku Hääli: 8
    Poll closed
    avatar
    Külaline
    Külaline


    aslak korrahoidjaks Empty aslak korrahoidjaks

    Postitamine by Külaline Esm Jan 04, 2016 5:31 pm

    Korrapidaja taotluse ankeet:

    1. Nimi: Anonymous
    2. Vanus: 20
    3. CS'i Nickname: aslak
    4. Eelnevad nickname'd: NiHH
    5. Varasemad kogemused admini/korrapidaja valdkonnas?: Oled eelnevalt olnud mitme serveri omanik nii public/hns/deathrun, cs algus aegades olen ka olnud korrahoidja freetime,huudi, pilvikute ja relax( kui oli teine ómanik) serverites. Mis olid 2008-2009 aasta ehk kuulsamad serverid eestis. Olen omanud eesti top1 HNS serverit nimega zewa soft.
    6. Aktiivsus?: mängin igapäevaselt
    7. Mis ajast mängid meie serveris(-des)?: BOND kutsus mind siia servusse mängima, olen mänginud siin juba pea 1 kuu.
    8. Kindlasti lisa [ Küsitlus ]
    9. Miks meie meeskond peaks sind soovima endahulka?: Olen kiire ja tajun ära kui keegi koodib. Oskan arvestada rahva soovidega ja olen sõbralik. Olen olnud quited pea 2 aastat, olen mänginud 1.6 semi-prona, ehk siis raha teenimis eesmärgil. Olen mänginud välismaa ja eesti top teamidega. Arvan, et olen siit kommuunist kogenuim ja oleksin hea väärtus teie teami. Omaltpoolt edusoovides meeskonnale, aslak.


    Viimati muutis seda aslak (Teis Jan 05, 2016 6:16 pm). Kokku muudetud 2 korda
    avatar
    kylamees


    Postituste arv : 11
    Join date : 28/12/2015
    Age : 24
    Asukoht : Tallinn, Jüri

    aslak korrahoidjaks Empty Re: aslak korrahoidjaks

    Postitamine by kylamees Esm Jan 04, 2016 5:39 pm

    Kus küsimus on see mis teistel
    avatar
    Külaline
    Külaline


    aslak korrahoidjaks Empty Re: aslak korrahoidjaks

    Postitamine by Külaline Esm Jan 04, 2016 6:32 pm

    nüüd peakas toimima
    *MwB* Laivi Tuvahe
    *MwB* Laivi Tuvahe


    Postituste arv : 19
    Join date : 13/09/2015
    Age : 22
    Asukoht : Tartu

    aslak korrahoidjaks Empty Re: aslak korrahoidjaks

    Postitamine by *MwB* Laivi Tuvahe Esm Jan 04, 2016 7:44 pm

    Panin ei sellepärast et kui ma noomin inimest et ta ei ropendaks siis saan vastuseks: Mingine kuningas oled et kamandad siin JA Kui ma korrahoidja saan siis esimese asjana bannin sind.
    Inimene kes rikub reegleid ja lubab freebanne jagama hakata ei sobi korrahoidjaks minuarvates.
    avatar
    Külaline
    Külaline


    aslak korrahoidjaks Empty Re: aslak korrahoidjaks

    Postitamine by Külaline Esm Jan 04, 2016 9:18 pm

    *MwB* Laivi Tuvahe kirjutas:Panin ei sellepärast et kui ma noomin inimest et ta ei ropendaks siis saan vastuseks: Mingine kuningas oled et kamandad siin JA Kui ma korrahoidja saan siis esimese asjana bannin sind.
    Inimene kes rikub reegleid ja lubab freebanne jagama hakata ei sobi korrahoidjaks minuarvates.

    Siinkohal jätad mainimata enda ülbitsemise minu vastu. Sa tõepoolest pole siin mingi kungias et jagada mulle mingeid sõnu, eriti veel selliseid. Samas inimesel peab olema enda arvamus ja mind sinu EI ei kurvasta Smile
    Küll tulevikus muutub su ei ka jaks kui saad rohkem minuga aega koos veeta. Nägin sind esmakordselt täna serveris.
    Kepsut <3
    Kepsut <3


    Postituste arv : 3
    Join date : 24/12/2015
    Age : 20
    Asukoht : Koeru

    aslak korrahoidjaks Empty Re: aslak korrahoidjaks

    Postitamine by Kepsut <3 Esm Jan 04, 2016 9:28 pm

    Enne sööks enda mütsi ära, EI!
    *MwB* Laivi Tuvahe
    *MwB* Laivi Tuvahe


    Postituste arv : 19
    Join date : 13/09/2015
    Age : 22
    Asukoht : Tartu

    aslak korrahoidjaks Empty Re: aslak korrahoidjaks

    Postitamine by *MwB* Laivi Tuvahe Esm Jan 04, 2016 9:39 pm

    Aslak sooviksin teada mida ma sulle valesti ütlesin? Ja kas mul on keelatud tuletada sulle meelde serveri reegleid? Kui sa tahad korrahoidjaks siis sa pead järgima reegleid koguaeg mitte ainult siis kui korrahoidja juba käes. Kui sa reegleid ei austa siis ei pea kandideerima eksole. Kui inimene käsib sul ära lõpetada ropendamise mis on reeglitega keelatud siis sa kuulad teda isegi kui ta ei ole admin. REEGLID KEHTIVAD KÕIGILE MITTE AINULT ADMINITELE JA KORRAHOIDJATELE!!!
    avatar
    Külaline
    Külaline


    aslak korrahoidjaks Empty Re: aslak korrahoidjaks

    Postitamine by Külaline Esm Jan 04, 2016 10:15 pm

    Kepsut <3 kirjutas:Enne sööks enda mütsi ära, EI!

    Kindlasti sinu vastus praegu pole siia kohane, kuna sinu enda õigused eemaldatakse koheselt, sinu käitumine ja kõik muu annab soovida, mine palun arene veel kuskil, ennem kui oma suukest kuskil paotad.
    avatar
    Külaline
    Külaline


    aslak korrahoidjaks Empty Re: aslak korrahoidjaks

    Postitamine by Külaline Esm Jan 04, 2016 10:18 pm

    *MwB* Laivi Tuvahe kirjutas:Aslak sooviksin teada mida ma sulle valesti ütlesin? Ja kas mul on keelatud tuletada sulle meelde serveri reegleid? Kui sa tahad korrahoidjaks siis sa pead järgima reegleid koguaeg mitte ainult siis kui korrahoidja juba käes. Kui sa reegleid ei austa siis ei pea kandideerima eksole. Kui inimene käsib sul ära lõpetada ropendamise mis on reeglitega keelatud siis sa kuulad teda isegi kui ta ei ole admin. REEGLID KEHTIVAD KÕIGILE MITTE AINULT ADMINITELE JA KORRAHOIDJATELE!!!

    Jälle sinu lapsikus siia kirja pandud. Seda mida sa mulle ütlesid ma täpselt ei mäleta, ega peagi mäleta. Sa tundud siin räige näägutaja kõigi kallal, mis su probleem on ? No kellegil tuli üks roppus välja suust mis siis teha ? Ega nüüd bannima kohe ei pea vms. CS ongi vihane mäng, kui sa ei aksepteeri seda siis mängi simsi üksi. Lannidel on isegi klavatuure lõhutud ntx jne. Tollel momendil keegi ei kasutanud mingeid roppe sõnu kui sina kõigi kallal näägutama hakkasid. Ma pole sulle midagi öelnud mulle reeglite meelde tuletamise kohta, ega ka et reeglid kehtivad ainult adminitele või korrahoidjatele, need on sinu enda kirjutatud laused siia mida sa võtsid enda peast, mitte meievahelisest situatsioonist.
    Ole sallivam rohkem teiste suhtes, ja lõpeta see kaagutamine. Ega sa mingi eit pole, for real.
    *MwB* Laivi Tuvahe
    *MwB* Laivi Tuvahe


    Postituste arv : 19
    Join date : 13/09/2015
    Age : 22
    Asukoht : Tartu

    aslak korrahoidjaks Empty Re: aslak korrahoidjaks

    Postitamine by *MwB* Laivi Tuvahe Teis Jan 05, 2016 10:55 am

    Aslak kui sa isegi ei mäleta millega ma sind segasin kui ma ,,mölisesin'' siis millest me üldse räägime. Mina üritasin sulle selgeks teha et isegi kui ma ei ole mingine admin või midagi ei tähenda see seda et kui ma keelan sul ja teistel korduvalt ropendada et te minuga mölisema hakkate ja lubad banni panna kui korrahoidja saad. See ei ole korrahoidjale vastav käitumine. Korrahoidja peab järgima reegleid ja vaatama et ka teised neid jälgiks. Isegi kui mujal on see lubatud mis siin servus keelatud. Teie kohus on seda jälgida isegi kui sa ei ole veel korrahoidja.
    avatar
    Külaline
    Külaline


    aslak korrahoidjaks Empty Re: aslak korrahoidjaks

    Postitamine by Külaline Teis Jan 05, 2016 12:34 pm

    *MwB* Laivi Tuvahe kirjutas:Aslak kui sa isegi ei mäleta millega ma sind segasin kui ma ,,mölisesin'' siis millest me üldse räägime. Mina üritasin sulle selgeks teha et isegi kui ma ei ole mingine admin või midagi ei tähenda see seda et kui ma keelan sul ja teistel korduvalt ropendada et te minuga mölisema hakkate ja lubad banni panna kui korrahoidja saad. See ei ole korrahoidjale vastav käitumine. Korrahoidja peab järgima reegleid ja vaatama et ka teised neid jälgiks. Isegi kui mujal on see lubatud mis siin servus keelatud. Teie kohus on seda jälgida isegi kui sa ei ole veel korrahoidja.

    Kulla inimene, mina ei räägigi siin midagi, sina räägid ju, mina aint fucking vastan sulle. Mis juttu muutus see sul on nüüd ? Sina ei pea mulle selgeks tegema mdiagi, olgu sa siis omanik / korrahoidja / vip / tavaplyer voi niisama tolgus. Teen ise mis tahan ja tean mis ma teen, kui rikun reegleid siis rikun ja saan selle eest karistada, ma ei saa aru mis see sinu perset torgib ? Muidu kellel lahtiseks jäi siis seda viimast pole ma teinud. Sinu kahjuks mind sinu arvamus ei huvita, oled low IQ ja mul pole sulle midagi vastata. Ma pole siin serveris ühtegi reeglit rikkunud, millest sa räägid mulle ? Ropendamisel ja ropendamisel on vahe, samuti teise sõimamisel. Sul óleks mõtekas siia kommenteerimine ära lõpetada, sest mida rohkem sa kirjutad seda lollim sa paistad. Mina olen oma hea kõhutäie naeru täna hommikul kätte saanud, aitäh sulle Smile
    *MwB* Laivi Tuvahe
    *MwB* Laivi Tuvahe


    Postituste arv : 19
    Join date : 13/09/2015
    Age : 22
    Asukoht : Tartu

    aslak korrahoidjaks Empty Re: aslak korrahoidjaks

    Postitamine by *MwB* Laivi Tuvahe Teis Jan 05, 2016 12:41 pm

    Naera palju tahad. Kui sa ei julge võtta vastutust oma sõnade eest siis anna andeks aga sa ei ole mingine mees. Kui sa ropendad ja lubad inimestele bani panna kui korrahoidja saad siis ei maksa seda eitada. Kui sa nii kõrge iq oled omastarust siis sa saaksid aru mis sa tegid valesti ja seda enam ei kordaks. Minu perset torgib see nii palju et ma tahan serveris rahulikult mängida mitte et nii kui korra chati poole pea pööran tuleb sealt eesti roppude sõnade leksikon ja solvangute käsiraamat. Ma lihtsalt ei näe põhjust seal ropendada. Ja kui sa ütled et teed mis tahad ja sa tead mida sa teed siis miks sa rikud reegleid? Sellest saab järeldada ainult seda et sa pole reegleid kas lugenud või sa tahtlikult eirad neid. Ropendamine kuulub ropendamise alla mitte et neil on vahe sees. Ei loe kas sa ütled t**a kui sa sured või saadad kedagi v***u.
    avatar
    Külaline
    Külaline


    aslak korrahoidjaks Empty Re: aslak korrahoidjaks

    Postitamine by Külaline Teis Jan 05, 2016 12:42 pm

    mingi 12-14 aastased heiterid minu vastu kogunenud kellel on mingi progleem minuga. Kui siin leidub mõistlikke kutte ka siis olete rohkem kui teretulnud siia midagi positiivset viskama. In meantime laske kõik hate valla mis teil minu pihta on Smile
    avatar
    Külaline
    Külaline


    aslak korrahoidjaks Empty Re: aslak korrahoidjaks

    Postitamine by Külaline Teis Jan 05, 2016 12:55 pm

    *MwB* Laivi Tuvahe kirjutas:Naera palju tahad. Kui sa ei julge võtta vastutust oma sõnade eest siis anna andeks aga sa ei ole mingine mees. Kui sa ropendad ja lubad inimestele bani panna kui korrahoidja saad siis ei maksa seda eitada. Kui sa nii kõrge iq oled omastarust siis sa saaksid aru mis sa tegid valesti ja seda enam ei kordaks. Minu perset torgib see nii palju et ma tahan serveris rahulikult mängida mitte et nii kui korra chati poole pea pööran tuleb sealt eesti roppude sõnade leksikon ja solvangute käsiraamat. Ma lihtsalt ei näe põhjust seal ropendada. Ja kui sa ütled et teed mis tahad ja sa tead mida sa teed siis miks sa rikud reegleid? Sellest saab järeldada ainult seda et sa pole reegleid kas lugenud või sa tahtlikult eirad neid. Ropendamine kuulub ropendamise alla mitte et neil on vahe sees. Ei loe kas sa ütled t**a kui sa sured või saadad kedagi v***u.

    Aaa nüüd mina ei võta vastutust v `? Loe oma tekstid läbi poiss vaata kuidas muudad sõnu, kui sul midagi on minu vastu praegu, siis ma ei viitis hakata siin kirjutama, liigume steam voicechati / skype / teamspeaki kuhu iganes mis sul on, ja räägib ära. sinu ketramine siin ajab mind nüüd juba vihale, kui ennem võtsin seda huumoriga. Mina ropendan ja luban banne panna ? emmmm !!??!? mida sa toodad kiddo. Neid t ja v tähega sõnu mida sa siin eelpool mainisid küll keegi seeaeg ei kasutanud kui sa serveris olid, lisaks minule oli veel korrahoidja ja mitu adminit. Arvad et su IQ tõuseb kui kasutad sõnu leksikon ja käsiraamat v ? Ma ei viitsi siin rohkem toota, kui midagi on siis räägi suu puhtaks mitte ära pudrusta siin minuteemas pasaga kõiki. Saan aru, et sa soovid siin serveris kõigile ära panna vms oled kõigi ja kõige vastu negatiivne, jättes ise endale arusaamatuks et sinu käiumine on väga lapsik ja isegi võiks öelda solvav. Kui sul on tõesti nii suur viha et iga teema mida ma siia postitan sul tuleb kommenteerida mingi oma välja mõeldud pasaga, siis palun tule skype voi kuhugi kus ma sinuga saan isiklikult rääkida ja räägi suu puhtaks. Minuteemas sa rohkem pudrustama ei hakka, lasen omanikul warnida, sest olen kindel et offtopic vms spamm on siin samamoodi karistatav nagu igas foorumis. Sa juba ütlesid oma arvamuse ja jää selle juurde, miks sul vaja spammida siin sama teema 100x kui sa nkn ei jõua sellega kuhugile. Lihtsalt ketrad ja ketrad ja ketrad sama teemat nagu papakoi. Ole mees ja tule räägi suu puhtaks.
    Saada mulle PM oma steamiga äkki. Siia teemasse pole rohkem risu vaja.
    vms kui pole steami anna skype, sul kindlasti on.
    *MwB* Laivi Tuvahe
    *MwB* Laivi Tuvahe


    Postituste arv : 19
    Join date : 13/09/2015
    Age : 22
    Asukoht : Tartu

    aslak korrahoidjaks Empty Re: aslak korrahoidjaks

    Postitamine by *MwB* Laivi Tuvahe Teis Jan 05, 2016 1:21 pm

    Skype peaksid nägema minu profiili info alt kui ei siis skype sama mis mu nimi foorumis ja csis. Aga jh otherwise ma ei viitsi enam vaielda. Sinul oma versioon juhtunust minul oma. Edasisi probleeme on siis skype lisad mind.
    fG.h
    fG.h


    Postituste arv : 6
    Join date : 05/01/2016
    Age : 31
    Asukoht : Tallinn / Valga

    aslak korrahoidjaks Empty Re: aslak korrahoidjaks

    Postitamine by fG.h Teis Jan 05, 2016 4:38 pm

    aslak hea skilliga player jagab matsu kindel JAH korrahoidjaks...
    avatar
    Külaline
    Külaline


    aslak korrahoidjaks Empty Re: aslak korrahoidjaks

    Postitamine by Külaline Teis Jan 05, 2016 6:15 pm

    Soovin oma taotluse sulgeda. aitäh
    DeXaL
    DeXaL
    Admin


    Postituste arv : 110
    Join date : 25/12/2013
    Age : 31
    Asukoht : EST-FIN

    aslak korrahoidjaks Empty Re: aslak korrahoidjaks

    Postitamine by DeXaL Teis Jan 05, 2016 7:33 pm

    Suletud.

    Sponsored content


    aslak korrahoidjaks Empty Re: aslak korrahoidjaks

    Postitamine by Sponsored content


      Reede Apr 26, 2024 5:19 pm