Valga Public

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tere Tulemast serveri foorumise.


3 posters

    Sanderi üleliialdane käitumine.

    avatar
    FunkStatic


    Postituste arv : 3
    Join date : 03/02/2016

    Sanderi üleliialdane käitumine. Empty Sanderi üleliialdane käitumine.

    Postitamine by FunkStatic Reede Mai 06, 2016 12:35 am

    [i]Nii, mängisin hiljuti Valga pubis.

    Admin: Sander

    Sander bannis mind Valga pubist ja reason oli Gstrafe on keelatud. Videos, mis on allpool on ka näha, milline on Sanderi üleliialdatud käitumine teiste suhtes.  Üks asi oli ka, ma olin seal servus ja iMartin sai banni, ta isegi ei suvatsenud minna teda spekkima ja hiljem ütles ma ei ole täpselt kindel, kas ta koodis. Sellised adminid ajavad ikka korralikult närvi. Kõik, kes vaatavad seda videot loege ikka ka chatti, mida seal kirjutati. Minu arvates ei vääriks selline inimene omada "admin" õigusi !

    CS nickname: Funkstatic.

    Video minust: http://www.upload.ee/files/5784770/_____V____I____P______Valga_PUB______V____I____P______TOP3_EST.dem.html
    avatar
    huumor


    Postituste arv : 39
    Join date : 02/03/2016

    Sanderi üleliialdane käitumine. Empty Re: Sanderi üleliialdane käitumine.

    Postitamine by huumor Reede Mai 06, 2016 7:26 am

    Nojah, Sanderi õigused võiks üldse ära võtta, nonsteamiga käis koodimas ja nüüd VÄIDETAVALT mängija "hugu" kasutab Sanderi nime, kuigi tegelikult tundub, et poole ajast kasutab Sander lihtsalt hugu steami ja laseb ise. V on profiilikas lihtsalt sama, pole SteamID jälgimisse süvenenud.
    Pole selles täiesti kindel, aga kas see, või siis hugu on totaalselt bipolaarne inimene, sest vahepeal käitumine ikka nagu öö ja päev


    Sinu bani koha pealt, ma demo ei vaadanud, aga see gstrafemine võrdub minu jaoks sama kui speedhack. Olgu ta sul scriptiga või 700 fpsiga ise, ei mängi rolli.
    Miks sa peaks saama liikuda maxspeed 400ga või rohkem, kui mõeldud on 260. Bug Abuse kõige vähemal määral.

    avatar
    FunkStatic


    Postituste arv : 3
    Join date : 03/02/2016

    Sanderi üleliialdane käitumine. Empty Re: Sanderi üleliialdane käitumine.

    Postitamine by FunkStatic Reede Mai 06, 2016 3:49 pm

    sellel servul on peale pandud sv_accelaration 100 ja sv_airaccelaration 100. See on täiesti võimalik minna kõrgemale kui 260+ speed.. lol, ma ei lendanud seal mapi peal ringi, tegin mängimise ajal gstrafe ja ma ei olnud ka eriti teistest kiirem.. ja pealegi olen ma aastaid pelanud deathruni. Ja ml oli fps 100 peal, ma ei ole pannud seda üle 100. Ma mängisin täielkult legit. Aastaid harjutamist.

    Kui aega leiad vaata seda videot ja näed ise, et see on normaalne.
    S3gumasin
    S3gumasin


    Postituste arv : 12
    Join date : 18/02/2016
    Age : 23
    Asukoht : Valga

    Sanderi üleliialdane käitumine. Empty Re: Sanderi üleliialdane käitumine.

    Postitamine by S3gumasin Kolm Juun 08, 2016 11:36 pm

    sander on jh suht ylbe ja siuksed pole adminiteks vaja

    Sponsored content


    Sanderi üleliialdane käitumine. Empty Re: Sanderi üleliialdane käitumine.

    Postitamine by Sponsored content


      Reede Apr 19, 2024 2:31 pm