Valga Public

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tere Tulemast serveri foorumise.


2 posters

    admin Kepsut

    avatar
    Külaline
    Külaline


    admin Kepsut Empty admin Kepsut

    Postitamine by Külaline Esm Jan 04, 2016 9:22 pm

    Admin lihtsalt ootas kuni kõik teised korrahoidjad ja adminid oleksid serverist lahkunud et siis mulle banni panna, ja ise siis carryda vms seal, selline käitumine kohe kindlasit pole taunitav ja admini õiguste eemaldamine kahjuks on ainu õige valik.

    [AMXBans] ===============================================
    [AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Kepsut <3.
    [AMXBans] There are 23 hours , 59 minutes and 56 seconds left of your ban.
    [AMXBans] Banned Nickname : aslak
    [AMXBans] Reason : ' Aimbot '
    [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 49808985 '
    *MwB* Laivi Tuvahe
    *MwB* Laivi Tuvahe


    Postituste arv : 19
    Join date : 13/09/2015
    Age : 22
    Asukoht : Tartu

    admin Kepsut Empty Re: admin Kepsut

    Postitamine by *MwB* Laivi Tuvahe Esm Jan 04, 2016 9:50 pm

    Isegi kui ma su juttu ei usu siis kui see admin nii tegi siis eemaldada jah õigused. Aga seda ei tehta suure tõenäosusega kui sul ei ole proofi(demo).
    avatar
    Külaline
    Külaline


    admin Kepsut Empty Re: admin Kepsut

    Postitamine by Külaline Esm Jan 04, 2016 10:12 pm

    *MwB* Laivi Tuvahe kirjutas:Isegi kui ma su juttu ei usu siis kui see admin nii tegi siis eemaldada jah õigused. Aga seda ei tehta suure tõenäosusega kui sul ei ole proofi(demo).

    Mul ei ole vaja siin sinu targutamist, ega ka sinu uskumusi. Demo pole vajalik, kuna proof on bannist olemas ju, mis proofi sul veel rohkem vaja on ?
    Mine priiska oma teadmistega kuskil mujal, ja ära raiska enda ega minu aega, olgem rohkem sallivamad kaasmaalaste suhtes. Tänan.
    avatar
    kylamees


    Postituste arv : 11
    Join date : 28/12/2015
    Age : 24
    Asukoht : Tallinn, Jüri

    admin Kepsut Empty Re: admin Kepsut

    Postitamine by kylamees Esm Jan 04, 2016 10:18 pm

    Best friendid kokku saanud ja hakkanud mdea mingi 1 venna kallal trikki tegema. Mdea selline käitumine ei ole normaalne !
    avatar
    Külaline
    Külaline


    admin Kepsut Empty Re: admin Kepsut

    Postitamine by Külaline Esm Jan 04, 2016 10:42 pm

    kylamees kirjutas:Best friendid kokku saanud ja hakkanud mdea mingi 1 venna kallal trikki tegema. Mdea selline käitumine ei ole normaalne !

    Eino las nad kogunevad, mul nende vastu pole midagi. Las hatevad mind vms iganes, mina liigun alati edasi aga nemad tagasi. Smile
    *MwB* Laivi Tuvahe
    *MwB* Laivi Tuvahe


    Postituste arv : 19
    Join date : 13/09/2015
    Age : 22
    Asukoht : Tartu

    admin Kepsut Empty Re: admin Kepsut

    Postitamine by *MwB* Laivi Tuvahe Teis Jan 05, 2016 10:50 am

    Aslak on vaja demo selleks et tõestada kas sa koodisid või ei. Tühjalt jutu pärast ei unbani sind keegi. Sul peab olema kas tunnistajad kes ütlevad et sa ei koodinud või et admin sulle niisama banni lükkas. Oma jutuga et bani info on piisav proof võid sa seenele minna aitüma.
    avatar
    Külaline
    Külaline


    admin Kepsut Empty Re: admin Kepsut

    Postitamine by Külaline Teis Jan 05, 2016 12:30 pm

    *MwB* Laivi Tuvahe kirjutas:Aslak on vaja demo selleks et tõestada kas sa koodisid või ei. Tühjalt jutu pärast ei unbani sind keegi. Sul peab olema kas tunnistajad kes ütlevad et sa ei koodinud või et admin sulle niisama banni lükkas. Oma jutuga et bani info on piisav proof võid sa seenele minna aitüma.

    Jälle sa targutad siin, jumala naerukrampides omadega. Mis on sinu vigastus ?? Sa ise ei arva et ma olen veits arukam kutt kui sina ja arvad et ma ei tule selle peale v ? Ma sain koheselt unbanni peale banni, see ongi minu proof. Mis seenele minna, kui sa iga teema all kommenteerid negatiivselt kus mina osalen, mul tuleb jutuajamine sinu vanematega ja neil kaks varjanti, kas sulle kombeid õpetada, või siis väike arvuti keeld sulle. Vaatan et oled 14 veel, okey siuke käitumine vbla on sinu vanuses veits taunitav aga palun katsu olla rahulik. See pidev kaagutamine sinu juures nii ära tüüdanud, mine noki kedagi muud vahelduseks, veel parem mine noki teri, kana.
    *MwB* Laivi Tuvahe
    *MwB* Laivi Tuvahe


    Postituste arv : 19
    Join date : 13/09/2015
    Age : 22
    Asukoht : Tartu

    admin Kepsut Empty Re: admin Kepsut

    Postitamine by *MwB* Laivi Tuvahe Teis Jan 05, 2016 12:35 pm

    Kui sa nii arukas oled, siis miks sa lubad inimesele banni panna kui ta võtab omale õiguse sind keelata kuna sa rikkusid reegleid? Arukas inimene oleks vaadanud reegleid ja rohkem neid ei oleks rikkunud. Minu ,,vigastuseks'' on see et ma arvan et reeglid on selleks et neid jälgida ja teen midagi selleks et neid jälgitaks.
    avatar
    Külaline
    Külaline


    admin Kepsut Empty Re: admin Kepsut

    Postitamine by Külaline Teis Jan 05, 2016 1:05 pm

    Miks sa siin teema all hakkad jälle minust rääkima ? Ma lasen omanikul sind nüüd warnida selle offtopicu eest. Mm vastuseks sinule siis, et ma pole siin serveris reegleid rikkunud. Sina omale ei võta ka siin mingeid õigusi mind millegagi keelata. Sa siin nii tähtis nina enda arust, aga sa pole minujaoks mitte keegi. Kuna sa oled minu vastu nii palju hate loopinud hakkab minul ka sinu vastu hate tulema, aga usu mind sa ei taha et see tuleks Smile tule lahenda minuga mõistlikult probleemid ära mitte ära ketra iga minu teema all sitta. jätaksid endast palju arukama mulje mulle kui ka teistele kes meie vahelist kirjavestlust loevad. Sa aint tulistad mu pihta paska, aga ükskord saab su sitt otsa, ja siis toon mina oma trumbid lauale.
    *MwB* Laivi Tuvahe
    *MwB* Laivi Tuvahe


    Postituste arv : 19
    Join date : 13/09/2015
    Age : 22
    Asukoht : Tartu

    admin Kepsut Empty Re: admin Kepsut

    Postitamine by *MwB* Laivi Tuvahe Teis Jan 05, 2016 1:17 pm

    No mtea mai viitsi kah enam. Rahulikult chill. Ma ei võta seda teemat üles rohkem ja sa ei ropenda enam okei? Very Happy

    Sponsored content


    admin Kepsut Empty Re: admin Kepsut

    Postitamine by Sponsored content


      Reede Märts 29, 2024 7:02 am